Centrum, Breda
Breda

Centrum, Breda

E → AHybride WPIsolatiePVVerduurzamingdakisolatiewarmtepomp

Rijwoning in Breda (Centrum). Uitgevoerd: verduurzaming, isolatie, zonnepanelen en hybride wp. Resultaat: van label E naar A. Opgeleverd in 2025.

Resultaat in cijfers

Energielabel
E A
labelsprong
WWS-punten
20 20
+0 pt
Huur per maand
€820 €1.240
+€420 /mnd
Project-omvang
€62.000

Foto's volgen binnenkort

Wil je vergelijkbare referenties zien? Bel Alex op 085 060 21 21 voor recente projecten in dezelfde categorie.

Eigen verhuurpand laten doorrekenen?

Maxiko maakt een WWS-puntentelling én verduurzamingsadvies — gratis en vrijblijvend voor verhuurders met 1+ pand. Sinds 2014, 600+ panden, 10 jaar garantie op uitvoering.

← Terug naar alle projecten